O mně


Mgr. Josef Hanáček

Jsem tu, abych vám pomohl dlouhodobě pečovat o vaše finance. Chápu totiž, že právě tato oblast je pro mnoho lidí velikou neznámou. Jen stěží se dovedou orientovat ve velkém množství finančních kliček. A přitom způsob, jakým nakládáte s vašimi peněžním, bankovními a úvěrovými prostředky, je nadmíru důležitý pro celkovou životní spokojenost.

To všichni víte. Ale co s tím můžete udělat, když finanční oblasti vůbec nerozumíte?

Bez obav se na mě obraťte. Poskytnu vám bezplatný finanční servis na profesionální úrovni. Snažím se všestranně postihnout celou škálu situací, které vy potřebujete v oblasti financí vyřešit. A na co se ve své práci soustřeďuji nejvíce?
Protože jsem otcem dvou malých dětí a jednoho vysokoškoláka vím, že rodina potřebuje především plně finančně zajistit živitele, neustále zlepšovat svoje bydlení, připravit a zabezpečit děti pro studium a další život v dospělosti, připravit si podmínky pro důstojné stáří. Chci ale také mladým rodinám pomáhat v tíživých životních situacích. 

Moje životní hodnoty se neslučují s nekorektním a vypočítavým jednáním. O vaše finance se budu starat stejně tak svědomitě jako o ty své. S úctou, pokorou a pečlivostí.

Spoluprací se mnou získáte přesně to, s čím si teď možná nedokážete poradit. A to sice ucelený přehled o jednotlivých nabídkách všech produktů na českém finančním trhu. A k tomu ještě i dlouhodobý bezplatný servis. Jsem nezávislý zprostředkovatel finančních služeb, nikoliv zástupce konkrétní banky.

Myslím, že teď už o mně víte (téměř) všechno. Nic vám tedy nebrání v tom, abyste mne TEĎ A TADY níže na této stránce zkontaktovali a využili nabídky mých bezplatných finančních služeb.

 A pokud se chcete ještě na něco zeptat, možná najdete odpověď zde.

 

Najdete mne i na facebooku.

                                              

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 typů finančních služeb

Proč právě se mnou?

3 věci, které moji klienti nejvíce oceňují.

Srozumitelnost

Dříve než se rozhodnete vybrat nějakou službu, vše vám srozumitelně vysvětlím.

Produkty

Vyberu pro vás ty nejlepší finanční služby, které jsou na našem trhu dostupné.

Flexibilita

Můžeme komunikovat přes internet, po telefonu nebo osobně.

Články


Kešem nebo šekem? Nejlépe bezhotovostně Kešem nebo šekem? Nejlépe bezhotovostně Celý článek

S rozšiřováním využití moderních technologií roste důvěra v bezhotovostní transakce. Zatímco dříve byly takové finanční pohyby vzácnější a omezovaly se především na šeky a později na platební karty, dnes je možností daleko více. Máme se v blízké budoucnosti připravit na úplnou absenci bankovek a mincí?

Pracovní úrazy a nemoci z povolání Pracovní úrazy a nemoci z povolání Celý článek

Budeme se věnovat okolnostem, kdy škodu způsobíte sami sobě. Co je v takovém případě nutné udělat, kdy máte nárok na náhradu újmy a kam se obrátit tehdy, jsou-li zdravotní potíže dlouhodobého charakteru?

Kalkulačky


RPSN

Výpočet úročení Vaší půjčky.

Výpočet je pouze orientační. Skutečné hodnoty se mohou lišit.


 Kč
 Kč
 Kč
 Kč

Kalkulačka
Kalkulačka

Inflační ztráta

Spočítejte si, jak jsou znehodnocovány Vaše peníze, které leží na daném typu účtu/jsou investovány.

Výpočet je pouze orientační. Skutečné hodnoty se mohou lišit.


 %
 %
 %
 %

Reference


 

Jste-li s mou prací spokojeni, můžete to, prosím, vyjádřit  zde .

Děkuji.

 


Další reference:

Se službami, které mi poskytuje pan Hanáček jsem velmi spokojen. Zvláště oceňuji jeho profesionální přístup a vstřícnost. Známe se již několik let. Za celou dobu nemám k jeho práci žádné připomínky. Vždy pro mne dokázal najít řešení. Mohu ho jen doporučit.

Mgr. Stanislav Novotný, Vyškov

 

S nabídkou a následným servisem jsem byl spokojen a vřele Mgr. Josefa Hanáčka doporučuji.

Jiří Čech, Vyškov

 

Pane Hanáčku, zpočátku jsem vás brala jako každého jiného „pojišťováka“. Přišel, viděl, pojistil, odešel a už ho neuvidím. Ale jak jsem byla překvapena, když jste po čtvrt roce zavolal a položil tu jednoduchou otázku. Tak, paní Vozihnojová, jak se máte? Je něco potřeba? A já vás několikrát odbyla slovy: „Jo, všchno je vpořádku, všechno mám, nic nepotřebuji.“ To ode mne opravdu nebylo pěkné. Ale vy jste se nedal. pravidelně každého čtvrt roku telefon. Na Vánoce a Nový rok, k narozeninám přišlo přáníčko a kdesi v rohu tefonní číslo. Ještě, že jsem si to vše ukládala do složky, kterou jste mi založil a pravidelně každý rok upravoval. Ta složka se smlouvami a různými dopisy od několika finančnícch institucí. Těsně po té, co mi prasklý vodovodní kohoutek zaplavil byt vodou, jsem jí využila. O nic vcelku nešlo. Ale v tom okamžiku jsem se cítila naprosto bezradná. Neuběhly ani dvě hodiny a vy jste přispěchal a pomohl papírově zvládnout nahlášení škody na pojišťovnu, poradil mi jak postupovat. Díky vám jsem do čtrnácti dnů měla penízky na kontě a v chodbě a kuchyni nový koberec. Díky, že jste se nenechal odradit.

Všem, kteří přestali věřit, že i „pojišťovák“ může být člověk citlivý doporučuji, využijte služeb pana Hanáčka.

Marie Vozihnojová, Vyškov

 

 

Kontakt


Kontakt:

 
Mgr. Josef Hanáček
Na Hraničkách 313/19
682 01 Vyškov
 
mobil: 777 968 973
          
          
 
 
Povinné údaje ze zákona:
IČ: 742636307
DIČ: CZ 6011300856
zapsán v živnostenském registru Městského úřadu ve Vyškově, odbor obecní živnostenský úřad, Masarykovo náměstí 1, 682 01 Vyškov, od 18. 02. 2002, Výpis z živnostenského rejstříku č.j. Ž/2354/11 SP
 

Město

Vyškov na Moravě

Telefon

Sociální sítě

Kontaktní formulář

Napište mi, co pro vás můžu udělat